logo firmy Krzesaj Nieruchomości

Głównym profilem działania firmy KRZESAJ NIERUCHOMOŚCI jest obrót nieruchomościami i świadczenie usług towarzyszących. Firmę tworzą specjaliści w zakresie obsługi rynku nieruchomości. Możemy poszczycić się trzema państwowymi licencjami Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami – 4483, 6361, 6709. Każdy pośrednik i pomocnik pośrednika związany z nami nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i seminariach dotyczących szeroko pojętego rynku nieruchomości, aby jak najefektywniej i najbezpieczniej prowadzić Państwa sprawy. Jesteśmy świadomi faktu, że doradzamy i uczestniczymy w transakcjach dotyczących często całego Państwa majątku.

Świadczymy usługi doradztwa w zakresie rynku nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytu, w załatwieniu spraw związanych z ubezpieczeniem nieruchomości, związanych z pracami geodezyjnymi, z wyceną nieruchomości, w przeprowadzce i innych formalnościach występujących przy kupnie, sprzedaży i zamianie nieruchomości

Jesteśmy członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami „DOSPON” oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Kupić czy sprzedać nieruchomość to dopiero początek drogi, jaką przebywa się w drodze do wymarzonego "M". Jako profesjonaliści i w tym miejscu nie zostawimy Państwa samym sobie.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i polecamy swoje usługi.

Krystyna Krzesaj