Dlaczego z pośrednikiem ?

Pośrednik to zawód jak wiele innych, wymagający szczególnej wiedzy i umiejętności. Pomimo że jest to obecnie zawód powszechnie dostępny i przepisy prawa nie nakładają obowiązku posiadania wiedzy w tym zakresie, to jednak w tym zawodzie wymagane jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Pośrednik na bieżąco powinien śledzić przepisy prawa związane z obrotem nieruchomościami. Dlatego też pośrednik posiadając specyficzną wiedzę może służyć swoim Klientom i zabezpieczać ich sprawy związane z kupnem, sprzedażą i zamianą nieruchomości.

Korzystać lub nie korzystać z usług profesjonalisty – to pytanie ciągle zadają sobie Klienci. Czasami na swojej drodze napotykają brak rzetelności ze strony obsługującego Ich pośrednika i potem oceniają źle całą grupę zawodową. Ale zapewniam Państwa – warto korzystać z usług profesjonalistów !!! Każdy człowiek zajmuje się inną branżą i jest fachowcem w tym, co robi. Sami nie pieczemy chleba, nie leczymy się, nie szyjemy ubrań, nie szkolimy się w prawie bankowym, unijnym itd. Dlatego też nie załatwiajmy sami kupna ani sprzedaży nieruchomości ryzykując często dorobek całego życia.

Zaufajcie nam Państwo. Do Państwa dyspozycji pozostaje trzech licencjonowanych pośredników, którzy szkolą się, aby Państwu dobrze służyć. Jesteśmy rzetelni, odpowiedzialni i profesjonalni. Od pierwszej rozmowy staramy się rozumieć Państwa potrzeby i służymy swoją wiedzą aż do ostatniej czynności, którą dla Państwa wykonujemy. Wiemy, że po udanej transakcji polecą nas Państwo swoim przyjaciołom, ponieważ większość naszych Klientów to osoby z polecenia, co daje nam ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Powoduje to, że chce się nadal wykonywać ten trudny zawód.

Zapraszamy !!!